Гідравлічні шланги

Повітряна трубка 6мм
Повітряна трубка 6мм

.....

1 €
Гідравлічні шланги високого тиску
Гідравлічні шланги високого тиску

Шланг 1 метр: прямий / прямий - 320 Грн. прямий / 90°  - 350 Грн. 90° / 90° - 370 Грн. Шлан.....

17 €
Шланг низького тиску 38-60мм
Шланг низького тиску 38-60мм

Шлангом низького тиску подається масло  від гідравлічного бака до насоса, шланг з  спіра.....

17 €

Гідравлічні шланги високого тиску - вироби, які використовуються як гнучкі з'єднувальні трубопроводи в різних сферах: лісова, комунальна, дорожня і будівельна. Такими пристроями оснащуються гідросистеми наступних видів спецтехніки: маніпулятори, екскаватори, навантажувачі, сміттєвози, асфальтоукладальники, катки та ін. Також шланги гідравлічні застосовують для ефективної роботи обладнання, що використовується в різних сферах промисловості (металургійна, гірничодобувна, целюлозно-паперова). Всі вони відносяться до пристроїв високого тиску і відповідають вимогам багатьох міжнародних стандартів/

Особливості роботи гідрошлангів

Основне призначення гідравлічних шлангів - забезпечення подачі рідин, масел, рідких видів палива та емульсій під високим тиском, при цьому температура в середовищі може становити від -55 до +130 ° С. Будь-який гідравлічний шланг стійкий до впливу хімічних засобів, тому використовується для роботи в екстремальних температурних умовах. Найбільш актуальними є гідрошланги: 1-SN, 2-SN, 4-SP і 4-SH.

Купівля гідравлічних шлангів

Інтернет-магазин HydraTech пропонує купити гідравлічні шланги від відомих виробників: Hyva, Liwa, Binotto і ін. На всі гідравлічні з'єднувачі, що містяться в нашому каталозі, ми надаємо сертифікати якості та відповідності. Ми продаємо тільки якісні і оригінальні гідравлічні шланги високого тиску, що пройшли багаторазові перевірки та відповідають усім необхідним міжнародним стандартам. У нашому магазині є широкий асортимент гнучких сполучних трубопроводів і гідравлічних насосів, при цьому ціна гідравлічних шлангів доступна для всіх приватних і юридичних осіб.

Наші переваги

Наш магазин HydraTech займає одну з лідируючих позицій на українському ринку, а все завдяки наступним перевагам:

  • оригінальні товари від іменитих виробників;
  • надання гарантії на будь-яку продукцію;
  • тісна співпраця з офіційними представниками заводів-виготовлювачів;
  • швидка і зручна доставка товарів по всіх містах України;
  • кілька способів оплати замовлень;
  • оптимальний рівень цін на гідравлічні шланги високого тиску, циліндри та інші вироби;
  • сумлінне ставлення до роботи і грамотний підхід до обслуговування клієнтів.