Гідравлічні з'єднувачі

Фітінг трійник 6
Фітінг трійник 6

.....

83 грн
Штуцер гідравлічний з 3/4" на 3/4"(Дюйма)
Штуцер гідравлічний з 3/4" на 3/4"(Дюйма)

HYVA виробляє високу продуктивність частин, для виконання найбільш вимогливих гідравлічний вузол. Ро.....

110 грн
Завіси бортів
Завіси бортів

.....

269 грн

Гідравлічні з'єднувачі - це фітинги, призначені для підключення гідрошлангів і інших елементів в гідросистемах. Такі вироби можуть мати різьбу (внутрішню і зовнішню) або штуцери. Для підключення шлангів в гідравлічних установках високого тиску використовують фітинги з хомутами.

Особливості та різновиди гідравлічних з'єднувачів

Такі вироби стійкі до температурних перепадів, ультрафіолетових променів і корозійних процесів. Також вони захищені від прилипання сольових відкладень і вапна. Виготовляються з'єднувачі для гідравліки з ударостійкого загартованого металу, завдяки чому вони здатні витримувати підвищені механічні навантаження.

Існує 2 основних види гідроз’єднувачів:

  • «Ялинка». Дані вироби є найбільш популярними і затребуваними на українському ринку. Ці фітинги використовуються для під'єднання пневмо інструментів і стаціонарних насосних агрегатів до трубопроводів. З їх допомогою звичайно з'єднують гнучкі шланги і мастилопроводи з гідравлічною системою. Дані вироби мають ряд переваг: витримування високих навантажень, гарантія якісного безпечного з'єднання з пневмо проводів, можливість багаторазового застосування і т. д.
  • Швидкорозривні. Ці конектори для гідравліки дозволяють швидко роз'єднувати і приєднувати шланги в гідросистемах в процесі їх експлуатації, завдяки чому усувається ризик втрати транспортування рідин. Такі вироби складаються з муфт і ніпелів, які максимально полегшують процес з'єднання. Ці з'єднувачі зазвичай виготовляються з металів (сталь, мідь, алюміній), але в продажу також можна знайти товари з поліпропілену. Вибір конкретного матеріалу залежить від умов експлуатації.

Купівля гідроз’єднувачів

Купити гідравлічні з'єднувачі в Україні можна в нашому магазині HydraTech.com.ua. Ми пропонуємо величезний асортимент виробів для гідросистем, починаючи від невеликих з'єднувачів, закінчуючи коробками відбору потужності для тягачів. Всі товари, представлені в каталозі, мають найвищу якість, що підтверджується відповідними сертифікатами та тривалою гарантією від виробників Hyva, Liwa, Binotto. Ми цінуємо час клієнтів, тому організували швидку і недорогу доставку продукції для гідросистем по всіх областях і містах України. Наш магазин пропонує найбільш прийнятні ціни на товари, а все завдяки застосуванню грамотно продуманої цінової політики.