Швидкороз'ємні з'єднання

Штуцер гідравлічний з 1" на 3/4"(Дюйма)
Штуцер гідравлічний з 1" на 3/4"(Дюйма)

HYVA виробляє високу продуктивність частин, для виконання найбільш вимогливих гідравлічний вузол. Ро.....

4 €
Швидко з'єднувач гідравлічний
Швидко з'єднувач гідравлічний

В комплект входить папка і мамка Найбільш поширені гідравлічні  БРС  в сільськогосподарсь.....

35 €
Швидко з'єднувач гідравлічний Trale (B800216) 1Дюйм
Швидко з'єднувач гідравлічний Trale (B800216) 1Дюйм

В комплект входить папка і мамка. Найбільш поширені гідравлічні  БРС  в сільськогоспода.....

56 €
Швидко з'єднувач HYVA 3/4
Швидко з'єднувач HYVA 3/4

HYVA є виробником стяжок, використовуваних для з'єднання гладких гідравліка приводу периферичного ти.....

60 €
Швидко з'єднувач HYVA 1 дюйм
Швидко з'єднувач HYVA 1 дюйм

HYVA є виробником стяжок, використовуваних для з'єднання гладких гідравліка приводу периферичного ти.....

70 €

Компанія HydraTech пропонує вам купити швидкороз'ємні з'єднання для гідравлічних рукавів високого тиску та інших подібних інструментів. За допомогою цієї продукції ви зможете приєднувати гідронасоси до шлангів без спеціалізованого обладнання і дуже швидко. Особливо затребуваним наш продукт буде у користувачів сільськогосподарської та будівельної техніки.

Переваги швидко-з'єднань

Пропоновані товари виступають швидкоз'єднувачами для елементів пневмоінструменту і дозволяють багаторазово скріплювати різні елементи системи. Це важливий елемент, що забезпечує стабільність роботи гідравліки. Наші швидкороз'ємні з'єднання для шлангів відрізняються:

  • високою якістю. Зроблені з вуглецевої сталі і інших надійних матеріалів, вони не ламаються, не гнуться, не бояться вологи;
  • відмінними показниками герметичності в розімкнутому стані. Швидкознімний з'єднувач забезпечений тарілчастим клапаном і ущільнювачами, які не дають просочуватися рідині;
  • універсальністю. Моделі можуть працювати в різних умовах, навіть при високих температурах;
  • забезпечують мінімальні втрати робочої рідини, коли від'єднуються шланги. Цим гарантується легка заміна сполучних елементів в будь-який час.

Будь-які гідравлічні швидкороз'ємні з'єднання, незалежно від їх типу, повинні бути підібрані до конкретного устаткування. Якщо ви не впевнені в тому, які саме запчастини підійдуть для вашої техніки, отримаєте консультацію менеджера HydraTech. Він допоможе підібрати швидкороз'єм або штуцер гідравлічний, зорієнтуватися в каталозі і оформити замовлення.

Швидкороз'ємні з'єднання від компанії HydraTech

Інтернет-магазин HydraTech пропонує гідравлічне обладнання для високотехнологічних галузей. У нас широкий асортимент швидко-з'єднань і суміжних товарних позицій: ви без зусиль знайдете в каталозі і гідравлічні розподільники, і шланги, і гідробаки. Всі вироби відмінної якості.

Якщо вам потрібні швидкороз'ємні з'єднання високого тиску, звертайтеся в нашу компанію. Ми даємо гарантію на все обладнання і пропонуємо вигідні умови замовлення, доставки і оплати. Основними брендами, які можна у нас придбати, є Hyva, Liwa, Binotto. Ці перевірені виробники, вже заробили гарну репутацію, а тому їм можна довіряти.