Гідравлічні ущільнення

Гідравлічні ущільнення - спеціальні вироби, призначені для забезпечення повної герметичності в гідросистемах і трубопроводах з високим тиском. Такі манжети або гідравлічні кільця спеціально виготовлені під відповідні умови експлуатації, при цьому вони відповідають високим вимогам надійності, періоду служби, функціональних характеристик, технічним показникам.

Особливості застосування гідравлічних ущільнень

Будь-яка манжета гідравлічна у вигляді кільця для штока здатна витримувати навіть найскладніші умови експлуатації, незалежно від виду використовуваних компонентів в гідросистемах.

Ці вироби є найменш дорогою деталлю, але вони виконують мало не найважливішу роль - утримують рідину, яка транспортується, і середовище в гідроциліндрах при будь-якій температурі і тиску. При цьому якісні ущільнення гідравлічні здатні витримувати величезну кількість механічних ударів або вібрацій без втрати експлуатаційних характеристик.

До складу сучасних гідросистем, штоків і гідроциліндрів зазвичай входить декілька видів ущільнень і кріплень (в тому числі гума до гідробаків). Так звані основні манжети звернені всередину циліндрів і надійно ущільнюють елементи трубопроводу при високому робочому тиску. Також можна манжети гідравлічні купити в якості вторинного ущільнення, яке встановлюється позаду основних кріплень. Такі вироби насамперед зменшують залишкову масляну плівку на штоках, дозволяючи збільшити термін експлуатації гідроциліндрів і гідравлічних розподільників. При цьому допоміжні манжети повністю виключають ризик потрапляння бруду та іншого дрібного сміття разом з масляною плівкою через шток.

Купівля гідравлічних ущільнювачів

Якщо вам потрібно ущільнення гідравлічні купити в Києві, можете сміливо звертатися в наш інтернет-магазин HydraTech. У нас в каталозі представлена ​​тільки високоякісна продукція від відомих виробників: Hyva, Liwa, Binotto і ін.

Ми пропонуємо найкращі товари за найбільш прийнятними цінами, а все завдяки тому, що ми напряму співпрацюємо з виробниками і застосовуємо грамотно продуману цінову політику. Ми цінуємо час наших покупців, тому у нас можна купити гідравлічні ущільнення зі зручною, швидкою і недорогою доставкою по всіх містах України.