Кульові крани

Кран гідравлічний на два виходи
Кран гідравлічний на два виходи

Кран гідравлічний високого тиску  .....

39 €
Кран гідравлічний на три виходи
Кран гідравлічний на три виходи

В даногo крана один вхід і два виходи  і за допомогою крана він переключає ці виходи .....

82 €
Кран гідравлічний на три виходи
Кран гідравлічний на три виходи

В даногo крана один вхід і два виходи  і за допомогою крана він переключає ці виходи .....

86 €

Компанія HydraTech пропонує вам великий вибір кульових кранів за низькими цінами.

Кілька слів про компанію

HydraTech – компанія, яка реалізує гідравлічні товари на Україні. В каталозі фірми можна знайти все: від розподільників гідравлічних для спецтехніки до гідробаків до валів відбору потужності. Зручні умови оплати, швидка доставка, пунктуальність і уважне ставлення до вимог клієнта давно стали візитною карткою компанії.

Особливості конструкції і експлуатації кульових кранів

Кульовими називають різновид трубопровідних кранів з кулястим регулюючим або замикаючим елементом. Це один з найбільш поширених сьогодні видів запірної арматури, який використовується в трубопроводах, системах водо- і газопостачання, опалення і т. п.

Виділяють два основних типи кранів кульових: повнопрохідні і скорочені

В перших у відкритому положенні діаметр дорівнює внутрішньому діаметру трубопроводу, в якому вони встановлені.В другому, відповідно, діаметр отвору буде менше, ніж у трубопроводу: їх зазвичай використовують там, де часткова втрата напору не буде критичним.

Чому кульової кран став таким популярним? Причин тут декілька:

  • простота конструкції;
  • компактність;
  • герметичність;
  • надійність;
  • зручне управління;
  • можливість застосовувати конструкцію для забруднених і в'язких середовищ.

Де купити гідравлічний кран

Якісний, виконаний відповідно до вимог технології виготовлення кульових кранів надійний і довговічний, але перед покупкою краще переконатися, що ви отримуєте виріб, що відповідає всім стандартам. Огляньте пристрій уважно: виріб повинен бути гладким, без видимих дефектів, слідів корозії або відколів.

Особливо обережними варто бути при придбанні газових кульових кранів: вони за нормативами повинні мати більш високий клас герметичності, тому недобросовісні постачальники іноді маскують під них прості «універсальні» моделі.

Тому найкращий спосіб захистити себе від придбання підробки або неякісного товару - купувати будь-яку гідравліку тільки у надійних постачальників, що пропонують продукцію відомих світових брендів. Компанія HydraTech - один з таких постачальників.

У каталозі товарів інтернет-магазину HydraTech ви можете придбати гідравлічний кран на два і три виходи, вироби для гідравлічного бака таких відомих брендів як Hyva, Liwa, Binotto.

Шукаєте, де кульові крани купити? Потрібні інші гідравлічні прилади: гідронасоси, розподільники, шланги, фільтри і т.п.? Інтернет-магазин HydraTech до ваших послуг. Телефонуйте, залишайте замовлення на сайті, ми доставимо вам покупку найближчим часом!