Триходові кульові крани

Кран гідравлічний на два виходи
Кран гідравлічний на два виходи

Кран гідравлічний високого тиску  .....

39 €
Кран гідравлічний на три виходи
Кран гідравлічний на три виходи

В даногo крана один вхід і два виходи  і за допомогою крана він переключає ці виходи .....

82 €
Кран гідравлічний на три виходи
Кран гідравлічний на три виходи

В даногo крана один вхід і два виходи  і за допомогою крана він переключає ці виходи .....

86 €

Інтернет-магазин HydraTech пропонує купити триходові кульові крани від кращих західних виробників. Ця запірна арматура стала популярною, завдяки своїй надійності, простоті конструкції. Принцип горизонтальної компоновки: 3 виведення по горизонталі, до яких підключаються труби, з регулювальним вузлом вгорі.

Як вибирати 3-ходові кульові крани

Сьогодні на ринку гідравліки представлено безліч видів кранів, у яких кульова форма затвора. Їх моделі розрізняються матеріалами виготовлення, габаритами, легкістю закриття потоку. Вибрати потрібний тип досить непросто.

Правильний вибір запірної арматури вимагає вивчення технічних характеристик виробу, знайомства з особливостями роботи, контактним середовищем. Якщо ви не впевнені, що модель вам підходить, звертайтеся до нашого менеджера!

Спеціаліст порадить, яку модель вам краще придбати і як її правильно встановити, розповість про те, наскільки кран кульовий триходовий надійний в тих чи інших умовах. Ми відповімо на всі питання, що цікавлять.

Як влаштовані крани кульові 3-ходові

Пристрій кульового крана простий: головний елемент в ньому - куля. Саме вона забезпечує плавне проходження через механізм газу, води, нафтопродуктів і повітря. Досить перемістити кулю на 90 градусів за допомогою обертального затвора, і потік рідини повністю перекривається. На виготовлення корпусу йде латунь, титан, нікель, нержавіюча сталь, що забезпечує великий термін експлуатації виробу.

Важливу функцію виконують частини, що ущільнюють конструкцію - прокладки та сальники. Усі крани кульові триходові ми ретельно тестуємо на відповідність заявленим характеристикам, стандартам якості.

Чим хороші 3-ходові кульові крани

Крани цього типу мають безліч переваг:

  • їм властива легкість, простота управління та конструкції;
  • вони не потребують постійного технічному обслуговування;
  • синхронізують різні рідини - азот, масла, вуглекислий газ тощо.;
  • стійкі до агресивних дій, довговічні, міцні;
  • відмінно зарекомендували себе в холодному кліматі;
  • гранично герметичні з'єднання;
  • їх можна використовувати в забрудненому середовищі;
  • у них гладкий поворот;
  • компактний розмір, легка вага.

Триходовий кульовий кран не дарма отримав таке визнання. Маючи широкий функціонал, це довговічний, надійний, що не вимагає систематичного ремонту і доступний за ціною пристрій повністю виправдовує очікування споживачів.

Наша компанія реалізує найбільш затребувані якісні крани. У нас можна придбати і інші категорії товару, пов'язані з гідравлікою:

Наші системи, матеріали, запчастини та інше гідравлічне обладнання відповідають міжнародним вимогам і стандартам. Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками, повністю відповідаємо за пропоновану продукцію.