Аксіально плунжерні насоси

Потрібні аксіально-плунжерні насоси? В асортименті компанії HydraTech - великий вибір гідравлічного насосного обладнання, а також гідробаків, пультів управління та іншої гідротехніки провідних зарубіжних виробників.

Пара слів про пристрій і принципи роботи

Гідравлічні машини давно застосовуються в різних сферах діяльності людини. І гідронасоси тут не виняток.

Плунжерні насоси є одними з найбільш поширених типів гідромашин. Як видно з назви, важливою частиною пристрою системи є плунжер - поршень або витіснювач циліндричної форми, що має довжину набагато більшого діаметру. Найважливіша особливість конструкції пристрою - розташування ущільнювача: у плунжера (на відміну від поршня) він знаходиться прямо на циліндрі, і при здійсненні механізмом зворотно-поступального руху рухається по його поверхні. При цьому вони можуть працювати при набагато більших тисках, ніж звичайні поршневі.

Застосування цього обладнання широка. Так, плунжерний насос високого тиску може створити водяний струмінь, яка розріже не тільки камінь або бетон, а й метал.

Аксіально-плунжерні насоси використовуються не тільки за прямим призначенням, але і як гідромотори. Їх можна зустріти в гідросистемах одноковшових екскаваторів, приводі бульдозерів, гідроприводів будівельної техніки, верстатів, асфальтоукладальників, в деяких мийках високого тиску і т. П.

П'ять причин популярності аксіально-плунжерних насосів

Чому насоси плунжерні настільки популярні?

  • Малі розміри.
  • Невелике значення моменту інерції обертових мас.
  • Можливість працювати при великій кількості оборотів.
  • Простота монтажу і ремонту.
  • Здатність працювати при високому тиску: до 35-40 мегапаскалей.

Де купити?

Компанії HydraTech, що працює з провідними виробниками гідравлічного обладнання, пропонує вам гідравлічні насоси Hyva і Liwa зі складу в Україні.

У нас: гарантія надійності техніки, лояльні ціни, можливість замовити товар в інтернет-магазині, зручні умови оплати і доставки, досвідчені менеджери, які допоможуть підібрати необхідний насос плунжерний високого тиску, гідравлічні розподільники або будь-яку іншу гідравліку для вашого обладнанняя.

Хочете побачити пропоноване обладнання перед покупкою? Ми чекаємо вас в нашому офісі в Тернополі!