Шестерні насоси

У нашому інтернет-магазині ви можете знайти широкий вибір насосів шестерних для облаштування надійних гідравлічних систем у вантажних автомобілях. Так, жоден складний механізм не працюватиме ефективно без будь-якого з вхідних в його склад вузлів. Але «шестеренник» по праву вважається серцем гідравліки тягача. Саме він відповідає за перекачування робочої рідини і напрямок її в розподільник, а значить - забезпечує рух масла по всій системі.

Принцип роботи шестеренчатого насоса

шестеренчатий гидронасос - конструктивно досить простий пристрій, головними деталями якого є дві прямозубих шестерні. В процесі роботи агрегату саме вони, обертаючись за рахунок енергії від електродвигуна, в місці виходу зубів із зачеплення створюють вакуум. Це розріджений простір необхідно для надходження масла з гідробака в робочу порожнину, а потім і в саму гідросистему.

Виходячи з можливостей виконання зубчастих коліс виділяють два типи шестеренних насосів: із зовнішнім і внутрішнім зачепленням. Пристрої з зовнішнім зачепленням частіше використовують в гідравлічних системах, так як вони здатні перекачувати високов'язкі рідини, не створюючи перевантажень на валу, в двох напрямках. Насоси з внутрішнім зачепленням вважаються універсальними агрегатами, але зазвичай застосовуються для робочих рідин з низькою в'язкістю.

Переваги «шестеренників»

Прості і досить бюджетні, але при цьому дуже надійні, гідронасоси шестерні набагато більш популярні, ніж їх аксіально-поршневі аналоги. Вони менш вимогливі до якості масла, створюють рівний потік рідини без пульсацій і мають цілу низку інших важливих переваг:

  • Мають відносно невеликі габарити і малу вагу;
  • легко обслуговуються і без проблем ремонтуються в разі виходу з ладу робочих органів;
  • продуктивно прокачують високов'язкі рідини;
  • працюють практично безшумно;
  • не вимагають постійного змащування рухомих елементів для зниження тертя.

Компанія HydraTech пропонує своїм клієнтам найсучасніші комплектуючі, включаючи насоси гідравлічні шестерні від провідних світових виробників: Hyva, Liwa, Binotto і інших брендів. У каталозі нашого інтернет-магазину представлено різноманітне обладнання для великих транспортних засобів: від невеликих гідравлічних з'єднувачів до гідроциліндрів. Замовляючи запчастини у нас, ви можете розраховувати на низькі ціни, швидку доставку і своєчасне гарантійне обслуговування.