Комплектуючі для гідравліки

Гідрофікація тягача і самоскида - розширення технологічних властивостей робочої техніки, ареалу її можливостей. Гідравлічне обладнання не входить до складу стандартного оснащення автотехніки. Тому додаткова комплектація проводиться після придбання машини, з'ясування специфіки подальшого використання. Правильний підбір складових гідравлічної системи гарантує економічність, безвідмовність в процесі експлуатації.

Підбір комплектуючих для гідравліки

Залежно від технологічних завдань використовують кілька варіантів гідрофікації автотехніки: для кожного типу запчастини підбираються індивідуально.

  • Одноконтурна схема має на увазі комплексне застосування тягача, як причепа з одностороннім розвантаженням.
  • Двоконтурна гідрофікація розширює спектр можливостей до трьохстороннього перекидання кузова при розвантаженні. Цей спосіб оснащення самоскидів застосовують на будівництві.
  • Трьохконтурна гідрофікація - складний тип оснащення, коли на тягач встановлюють маніпулятор, напівпричіп.

Фахівці HydraTech підбирають потрібні комплектуючі для гідравліки, виходячи з типу транспортного засобу, його потужності, специфікації. Виходячи з бажаного типу монтажу, встановлюють гідробаки в різних точках (безпосередньо поруч з кабіною або основним баком, замість запаски). Є готові гідравлічні установки, які монтують на сідлові тягачі, вантажівки, ставлячи бак збоку або за кабіну.

Каталог товарів включає продукцію відомого транснаціонального концерну з Нідерландів Hyva, який спеціалізується на виробництві обладнання для експлуатації у важких умовах. Сертифікована гідравліка італійського концерну Binotto, яке постачає свою продукцію в сотню країн, насоси, допоміжне обладнання до них турецької компанії Liwa призначені для монтажу на різні види спецтехніки.

Огляд гідрообладнання і сфери його застосування

Гідравлічні запчастини представлені такими агрегатами – гідравлічними з’єднувачами, розподільниками, насосами, шлангами, фільтрами, пристроями пневматичного управління, гідророзподільниками, гідроциліндрами. Коробки і вали відбору потужності здійснюють передачу обертання від двигуна на гідронасоси, компресори та інші пристрої в незміненому вигляді або виконують спеціальне регулювання обертів і швидкості.

Дво- і трьоходові кульові крани призначені для експлуатації в системах високого тиску, зміни напрямку потоків. Штуцера, фітинги, ущільнення, швидкорозривні з'єднання забезпечують герметичність системи, витримуючи натиск подачі рідини різної сили.

Поршневі гідронасоси представлені в двох варіантах - радіальному і аксіальному. Вони працюють в діапазоні від 10 до 40 МПа. Простий, потужний аксіально-плунжерний насос працює при тиску до 70 МПа, компактний шестерінчастий насос зовнішнього і внутрішнього зачеплення витримує до 20 МПа, при швидкості не більше 5000 об / хв.

Поршневі, плунжерні і телескопічні гідроциліндри застосовуються для підйому кузова, висунення маніпулятора, стріл екскаватора, приводу ножа або прес-плити. Штоки, манжети входять до складу запасних комплектуючих матеріалів.

Інженерно-технічна служба HydraTech при комплектації системи враховує параметри робочого тиску гідроциліндрів, гідронасоса, пропускну здатність, літраж, вид коробки передач, силові і динамічні характеристики вала. Оптимізація, підбір елементів гідравліки для автотехніки збільшує їх ефективність, швидкість реакції при керуванні.