Пульти управління

Пневматична система оснащується вузлом управління, який відповідає за надійний безперебійний пуск і своєчасну зупинку деяких робочих механізмів, використовуваних на транспортних засобах. Для зручності його використання передбачений пневмопульт управління. Сам блок повинен накопичувати, контролювати і реалізовувати споживання стислих повітряних мас, щоб таким чином гарантувати безперебійне управління гідравлічними вузлами напівпричепів, тягачів, маніпуляторів.

Подивитися, які установки гідравлічні і пневматичного типу є в продажі, ви можете у відповідному розділі каталогу компанії. Надається допомога у виборі.

Основні функції пневмокерування

Система пневматичного управління накопичує стиснене повітря і контролює його витрати. Інші характеристики і функції блоку:

  • За включення коробки та настройки потужностей відповідає перемикач.
  • Пульт управління пневматичний управляє клапаном гідрозподілення, а саме відповідає за процеси пуску і установки, уповільнює, прискорює процеси підняття кузова, зупиняє його в необхідній позиції для створення максимально зручних умов скидання будматеріалів. За рахунок цього управління з кабіни виходить максимально ефективним.
  • Також пульт управління для гідравліки відповідає за аварійну зупинку роботи кузова.

На даний момент в наявності представлена продукція для дистанційного керування гідравлічними системами таких торгових марок як Hyva, Liwa, Binotto. Устаткування для керування вузлами продається в комплектах, готових до установки і експлуатації, має необхідні сертифікати якості.

Переваги пневматичного управління

Пневматичний пульт управління істотно спрощує процес експлуатації спеціалізованого обладнання, яке має високу ефективну площу перетину, швидке спрацьовування, хорошу пропускну здатність. Величину навантаження на окремі частини конструкції можна регулювати.

Джойстик для гідравліки незамінний у спецтехніці, коли потрібно постійно контролювати роботу навісного обладнання з максимальною точністю. Використовується він на кранах, екскаваторах, сміттєвозах, навантажувачах, будівельних, збиральних, дорожніх машинах.

Оформлення замовлення

Наша компанія продає нове пневматичне обладнання і гідравліку високого рівня якості за доступними цінами. Магазин знаходиться в Тернополі, доставка замовлень здійснюється по всій Україні. Щоб купити розподільники гідравлічні, джойстики, насоси та інше обладнання, аксесуари, залиште замовлення через сайт або в телефонному режимі. Консультуємо з усіх питань щодо вибору, замовлення продукції, її установки і експлуатації.