Установка гідравліки

Гідравлічне обладнання являє собою різного типу оснащення, що використовується на транспортних засобах. Одним з способів підвищення результативності роботи вантажних машин і покращення їх функціональних можливостей є установка гідравліки Hyva.

Наша компанія виконує наступні види робіт:

  • установка гидравліки на тягач,
  • установка гидравліки на грузовик.

Клієнти компанії можуть придбати запчастини гідравліки для вантажного транспорту за вигідними цінами. У переліку послуг, що надаються нашою організацією, – не тільки установка в місті Тернопіль високоякісного обладнання від провідних світових брендів, а й виїзна установка по всій Україні.

Переваги установки гідравліки нашою компанією

Найважливішим аргументом на користь вибору нашої компанії в якості виконавця робіт є короткі терміни монтажу. Установка триває всього три години. Виконується швидка і якісна установка гідравліки Hyva кваліфікованими фахівцями, які мають не тільки необхідні інструменти, а й знання специфіки виконання монтажних робіт на транспортних засобах різних марок і модифікацій. Нашими фахівцями використовуються оригінальні запасні частини, які замовники можуть придбати за вигідними цінами в будь-який час. Весь асортимент товару в наявності на складах.

Ми пропонуємо значні знижки постійним клієнтам. До послуг власників вантажних автотранспортних засобів безкоштовні консультації від наших фахівців, які допоможуть підібрати оптимальний варіант гідравлічного обладнання з урахуванням модифікації автомобіля, функціоналу і вимог замовника. Фахівці нашої компанії використовують при виконанні монтажних робіт сертифіковане обладнання, якість якого неодноразово підтверджено. Після того, як установка гідравлічного обладнання Hyva закінчена і обладнання протестовано, клієнти отримують гарантію на виконану роботу.

Послуги від компанії HydraTech

Компанією проводиться роздрібна та оптова торгівля. Придбання гідравлічних установок Hyva і запасних частин оптовими партіями різних обсягів - відмінний спосіб заощадити кошти.

У переліку послуг компанії:

  • відправка товару оптимальним для вас перевізником;
  • найкоротші терміни поставок;
  • виїзд і гарантійне обслуговування за місцем знаходження вашої техніки;
  • проведення інструктажу для працівників, які будуть експлуатувати дане обладнання.

Ми працюємо з готівковим і безготівковим розрахунком, що дозволяє вам вибрати найбільш зручний і фінансово вигідний варіант. Звертайтеся в нашу компанію. Ми пропонуємо обладнання та послуги монтажу в ідеальному поєднанні європейської якості і хорошої ціни.