Гідравлічні фільтри

Корпус заливної горловини HYVA
Корпус заливної горловини HYVA

.....

23 €
Корпус масляного фільтра для гідравлічної системи
Корпус масляного фільтра для гідравлічної системи

Корпус масляного фільтра для гідравлічної системи   .....

52 €

Гідравлічні фільтри - це вироби, які призначені для захисту гідросистем від застосування брудних робочих рідин. Через потрапляння бруду через гумки ущільнювачів, накопичення металевих утворень при зносі деталей і освіти водного конденсату в резервуарах відбувається поломка гідравлічних пристроїв, яка призводить до простою обладнання. Використовуючи гідравлічний фільтр, ви зможете мінімізувати ризик виникнення поломок.

Різновиди гідрофільтрів

Сьогодні існує безліч різновидів виробів для очищення робочих рідин в гідросистемах, але найбільш корисними є наступні гідравлічні фільтри:

  • Усмоктувальні. Дані пристрої встановлюються на магістралі всмоктування в верхній частині гідробаків або біля головних насосів. Основним призначенням таких фільтроелементів є захист насосного обладнання від великих зважених часток до 250 мікрон. Ці вироби відносяться до фільтрів низького пресингу, тому вони забезпечують мінімальні перепади тисків.
  • Напірні. Ці гідравлічні фільтри встановлюються на напірних лініях гідравлічних магістралей на виході з головних насосів. Основним їх призначенням є захист дорогих комплектуючих гідросистем, які мають високу чутливість. Напірні фільтри дозволяють мінімізувати ризик засмічення гідромагістралей. В якості фільтруючих елементів використовуються хімічні волокна або спеціальний папір, який здатен витримувати високе навантаження. Такі фільтри для гідравліки дозволяють захоплювати частинки розміром до 25 мікрон.
  • Зливні. Основним призначенням даних виробів є очищення гідравлічних рідин від забруднень. Встановлюються ці масляні фільтруючі елементи на звороті магістралей перед гідробаком або безпосередньо в самому резервуарі.

Купівля гідрофільтрів

Наш інтернет-магазин HydraTech пропонує купити гідравлічні фільтри в Україні за оптимальними цінами. Ми пропонуємо циліндри та інші елементи гідросистем від відомих брендів Hyva, Liwa, Binotto, надаючи сертифікати якості і тривалу гарантію від виробників. Ми розуміємо, що час сьогодні дуже цінний, тому організували швидку і недорогу систему доставки гідравлічних фільтрів і з'єднувачів по всіх областях і містах України.