Гідравлічні фільтри

Корпус заливної горловини HYVA
Корпус заливної горловини HYVA

.....

721 грн
Корпус масляного фільтра для гідравлічної системи
Корпус масляного фільтра для гідравлічної системи

Корпус масляного фільтра для гідравлічної системи   .....

1 088 грн

Гідравлічні фільтри - це вироби, які призначені для захисту гідросистем від застосування брудних робочих рідин. Через потрапляння бруду через гумки ущільнювачів, накопичення металевих утворень при зносі деталей і освіти водного конденсату в резервуарах відбувається поломка гідравлічних пристроїв, яка призводить до простою обладнання. Використовуючи гідравлічний фільтр, ви зможете мінімізувати ризик виникнення поломок.

Різновиди гідрофільтрів

Сьогодні існує безліч різновидів виробів для очищення робочих рідин в гідросистемах, але найбільш корисними є наступні гідравлічні фільтри:

  • Усмоктувальні. Дані пристрої встановлюються на магістралі всмоктування в верхній частині гідробаків або біля головних насосів. Основним призначенням таких фільтроелементів є захист насосного обладнання від великих зважених часток до 250 мікрон. Ці вироби відносяться до фільтрів низького пресингу, тому вони забезпечують мінімальні перепади тисків.
  • Напірні. Ці гідравлічні фільтри встановлюються на напірних лініях гідравлічних магістралей на виході з головних насосів. Основним їх призначенням є захист дорогих комплектуючих гідросистем, які мають високу чутливість. Напірні фільтри дозволяють мінімізувати ризик засмічення гідромагістралей. В якості фільтруючих елементів використовуються хімічні волокна або спеціальний папір, який здатен витримувати високе навантаження. Такі фільтри для гідравліки дозволяють захоплювати частинки розміром до 25 мікрон.
  • Зливні. Основним призначенням даних виробів є очищення гідравлічних рідин від забруднень. Встановлюються ці масляні фільтруючі елементи на звороті магістралей перед гідробаком або безпосередньо в самому резервуарі.

Купівля гідрофільтрів

Наш інтернет-магазин HydraTech пропонує купити гідравлічні фільтри в Україні за оптимальними цінами. Ми пропонуємо циліндри та інші елементи гідросистем від відомих брендів Hyva, Liwa, Binotto, надаючи сертифікати якості і тривалу гарантію від виробників. Ми розуміємо, що час сьогодні дуже цінний, тому організували швидку і недорогу систему доставки гідравлічних фільтрів і з'єднувачів по всіх областях і містах України.